Main menu

O firmie

sklep części samochodowe wrocław klocki hamulcowe wrocław
Firma Lotnik rozpoczęła działalność w 1990 r. we Wrocławiu. Autoczęści nie mają dla jej pracowników tajemnic, ponieważ w zespole działają sami fachowcy, w większości byli mechanicy. Właśnie dlatego tak dobrze potrafią zająć się Twoim samochodem i tak pewnie doradzić odpowiedni dobór części zamiennych.

Jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych dolnośląskich sklepów oferujących części samochodowe. Wrocławianie świetnie nas znają – od początku nasz sklep motoryzacyjny znajduje się w tym samym miejscu (budynek Klubu Sportowego Lotnik). Rzesze zadowolonych i powracających do nas klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wiemy, co robimy.

Co nas wyróżnia?

Zadowolenie klienta stanowi dla nas największy priorytet. Jeżeli nie posiadamy potrzebnych części, sprowadzamy je. Jesteśmy w stanie to zrobić nawet w czasie od 4 do 24 godzin. Zamawiane części trafiają do sklepu, a klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu sklepowi możecie zapomnieć o giełdach samochodowych i internetowych aukcjach. Rzeczy niemożliwe spełniamy od ręki, tylko na cuda trzeba u nas poczekać parę dni.

Jesteśmy do usług kierowców i właścicieli warsztatów samochodowych od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 i w soboty od 9.00 do 13.00. Zapraszamy!